Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Szczecin

Data dodania: 12 styczeń 2017Ogłoszenie: 10114
Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Szczecin
  • Kurs programowania dla dzieci i młodzieży Szczecin - zdjęcia

Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego. Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę.
Akademia "ZAPROGRAMOWANI.COM" oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 7-19 lat w 2 różnych grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią. Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb. Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości!
Warsztaty programowania prowadzimy w: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Legnica, Lubin, Leszno, Lublin, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Jelenia Góra oraz Żary.
E-mail: kontakt@zaprogramowani.com
Telefon: 608-028-852
WWW: http://www.Zaprogramowani.com

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 608... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 7 )

Cena 170zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Kursy
Lokalizacja: Szczecin
Wyświetleń: 2228

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogloszenia warszawa
© 2012 Szczecinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.