Konsultant Wsparcia IT z Językiem Niemieckim

Data dodania: 14 sierpień 2018Ogłoszenie: 20843
  • Konsultant Wsparcia IT z Językiem Niemieckim - zdjęcia

Aktualnie dla naszego Klienta , zlokalizowanego w Szczecinie poszukujemy Kandydatów znających język niemiecki na stanowisko :

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
• Zdalne wsparcie techniczne oraz wsparcie merytoryczne dotyczące systemów informatycznych dostarczanych przez naszego klienta
• Zapewnienie właściwej wydajności systemów IT, oprogramowania, sprzętu i sieci ICT
• Współpraca z trzecią linią wsparcia (programistami i architektami aplikacji )
Wymagania:
• Doświadczenie we wspieraniu systemów IT
• Wiedza z zakresu SQL T-SQL, NET lub Delphi
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 oraz angielskiego na poziomie B1
• Umiejętność samodzielnej organizacji czasu i zadań, zarządzania priorytetami

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 6.000-7.000 PLN Brutto
• Zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat
• Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
• Realny wpływ na rozwój projektu oraz dobrą i swobodną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja2@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż