Intensywny kurs języka angielskiego dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - nauka od podstaw

Data dodania: 12 wrzesień 2018Ogłoszenie: 21273
Intensywny kurs języka angielskiego dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - nauka od podstaw
  • Intensywny kurs języka angielskiego dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - nauka od podstaw   - zdjęcia

To już ostatnia szansa na zdobycie kwalifikacji językowych na poziomie B2 przed wejściem w życie nowych przepisów.
Zapraszamy do udziału w kursie dedykowanym głównie nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej nieposiadający kwalifikacji językowych

Tematyka: Zgodna z programem podręcznika Cutting Edge 3rd Edition. Przygotowanie do zdania egzaminu PTE General, jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego. W Polsce egzamin PTE General uznawany jest przez MEN jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego.

Czas trwania:
90 godzin/semestr, zajęcia w poniedziałki i środy, godzina 16:30-19:00, ul. Monte Cassino 15 w Szczecinie, budynek Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP.

Cena:
1300 zł/semestr (możliwość płatności w ratach – bez oprocentowania - pierwsza płatność przed rozpoczęciem pierwszych zajęć

Ważne informacje: Organizacja kursu możliwa w przypadku rekrutacji minimum 7 osób do jednej grupy. Maksymalna liczba osób w jednej grupie wynosi 12. O uruchomieniu kursu decyduje również dyscyplina wpłat.
Rabat dla osób, które zapiszą się na kurs z koleżanką/kolegą, siostrą/bratem itd. w wysokości 25 zł dla każdej osoby – pod warunkiem czynnego uczestnictwa na zajęciach.
Na kursie zapewniamy: podręcznik i ćwiczenia, notes, długopis, serwis kawowy, zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu w języku polskim.
Osoba prowadząca: wykwalifikowany i dyplomowany lektor języka angielskiego posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Sumienny, punktualny i kontaktowy wykładowca ;)

Zgłoszenia: www.twp.szczecin.pl lub 91 44 80 021

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Kursy
Lokalizacja: Szczecin
Wyświetleń: 508

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogloszenia warszawa
© 2012 Szczecinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.